facebook

Бункер Путіна виявився бутафорією: експерт розповів, хто і як може ліквідувати диктатора РФ

У Путіна знайшли слабку річ.

Бункер диктатора РФ Володимира Путіна, який був збудований ще за радянських часів, має приблизно 300-400 метрів. Натомість США мають озброєння, які можуть знищувати бункерні споруди глибиною до 2 тисяч метрів.

Про це сказав політтехнолог Тарас Загородній в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він нагадав, що пів року тому, коли РФ активно ядерно шантажувала світ, США неформальними каналами попередили, що будь-які спроби удару по НАТО або по інших об’єктах, насамперед на території Альянсу, матимуть наслідки. Загородній вважає, що імовірність удару по Кремлю є не жартом.

“Я думаю, що це не жарт. Попередження, що буде завдано удару безпосередньо по Кремлю і безпосередньо обезголовлений Путін було пів року тому, коли постало питання про ядерний шантаж. Тоді американці неформальними каналами попередили, що будь-які спроби удару по НАТО або по інших об’єктах, насамперед на території НАТО, матимуть наслідки. А це удар був психологічний, тому що Путін сподівався, що він там відсидиться в бункері й що все в нього буде добре, і він цим блефуватиме. А тут вони знайшли його слабку річ — Путін таки не хоче вмирати, і це дало свій ефект”, — висловився Загородній.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, говорячи про вибухи в тимчасово окупованому Росією Севастополю та військових аеродромах РФ, політтехнолог зауважив, що російська армія виявилася беззахисною в контексті ППО. Як виявилося, її практично немає між Ростовом і Москвою.

На його думку, у разі ядерної війни Росія також зазнає приниження.

Як стало відомо, диктатор РФ Володимир Путін, нібито, пережив п’ять замахів і тепер настільки боїться за своє життя, що оточив себе елітною командою снайперів.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Бункер Путіна виявився бутафорією: експерт розповів, хто і як може ліквідувати диктатора РФ