facebook

“У мене є вада”: Данілов пояснив, чому не ховався в бункері навіть на початку війни

Секретар РНБО розповів про свої відчуття та дії в перший день повномасштабного вторгнення.

В апараті Ради національної безпеки та оборони існує специфічний підбір кадрів, тому жодної паніки в цій структурі вранці 24 лютого, коли РФ здійснила повномасштабну агресію в Україні, не було.

Про це в інтерв’ю ТСН розповів секретар РНБО України Олексій Данілов.

“Не хочу видавати таємниці, але певна кількість працівників апарату [РНБО] – це люди, які мають звання офіцерів. Тому паніки ніякої не було, все було розписано – хто чим має займатися”, – пояснив він.

За його словами, після повномасштабного вторгнення за короткий проміжок часу відбулося засідання РНБО, а потім була доповідь Данілова у Верховній Раді щодо запровадження воєнного стану.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це все було відпрацьовано заздалегідь. Кожен мав розуміння, що має робити і де перебувати в той чи інший період часу”, – наголосив він.

Секретар РНБО відзначив, що такого поняття, як “негативний сценарій” розвитку подій, не існувало взагалі, кожен із прогнозованих сценаріїв був реакцією на ту чи іншу ситуацію. Водночас у кожному з них передбачалося, що секретар РНБО перебуває в Києві, не в одному приміщенні з президентом, у зоні, яка дозволяє комунікацію зі всіма членами Ставки і де є зв’язок. Ще одним нюансом було те, що Данілов весь час перебував “на поверхні”.

“Я жодного разу не був у бомбосховищі по особистій причині – у мене є вада, у мене клаустрофобія, я не можу знаходитися в замкнутих підземних бункерах”, – пояснив секретар РНБО.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“У мене є вада”: Данілов пояснив, чому не ховався в бункері навіть на початку війни