facebook

У 2023-му році почнеться “велика війна” – прогноз астролога

Ця війна, за словами астроексперта, може закінчитися застосуванням ядерної зброї.

 

Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. За її словами, весь 2023-й наша країна ще перебуватиме в кризі – як економічній, енергетичній, так і воєнній. А ще у світі наступного року буде “велика війна”.

В інтерв’ю YouTube-каналу PeopleLife вона зазначила, що не бачить закінчення війни у 2023-му році. “Я не військовий експерт, я не військовий астролог і навіть не політичний… У 2024-2025-му я бачу масовий потік назад в Україну. Напевно, це будуть сприятливі роки для того, щоб повертатися. Але 2023-й ще ні”, – говорить астроексперт.

Карпєєва прогнозує, що ЗСУ зможуть повернути багато своїх територій навесні-влітку 2023 року, цей процес буде дуже активним у травні та серпні: “Повернення якихось територій, земель – це весна-літо наступного року”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, за її словами, наступного року намічається “велика війна”, наслідки якої, безумовно, стосуватимуться й України:

“У світі не буде простіше і легше, ми не заживемо солодко… У 2023-му році намічається велика війна, я говорила це давно… Сирія – ось там буде гаряча точка. Та війна може закінчитися застосуванням ядерної зброї, але вона надовго, ця війна”.

https://www.youtube.com/watch?v=pLJj6aWjJ6E&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.unian.ua%2F&feature=emb_imp_woyt

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У 2023-му році почнеться “велика війна” – прогноз астролога