facebook

Шокуючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну та росію на 2023 рік

Людмила Хомутовська – це дуже відомий екстрасенс та таролог, який сьогодні, як і багато інших, намагаються дати відповідь на запитання про те, на що очікувати в майбутньому. Останні прогнози Людмили Хомутовської на 2023 рік для України не зовсім позитивні, але це не означає, що їх не потрібно вивчати. Однак спочатку трохи історії.

Хто це така?
Екстрасенсом Людмила стала після тяжкої хвороби. Вона буквально боролася за життя, пережила клінічну смерть та почала бачити те, чого не бачила раніше. Екстрасенс дійшла висновку, що світ не такий, яким його сприймають люди, і почала активно вчитися езотериці.

Звичайно, на допомогу прийшли різні інструменти, в основу яких лягли карти Таро. Вона навчалася в різних школах, шукала глибших знань, і поступово почала відчувати енергію Таро. По суті вона каже, що карти дають величезні ресурси, і саме вони дозволяють зчитувати інформацію з цього світу, передаючи її людям далі.

 

Що каже Людмила?
Немає жодних даних щодо того, що війна завтра закінчиться. І це найголовніша, звісно, ​​хоч і не дуже радісна новина. Однак карти Таро провісниці сказали про те, що атомна зброя застосовуватися не буде, що не може не тішити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Далі будуть сенсаційні новини, адже таролог вважає, що військовий стан в Україні скасують уже навесні 2023 року. Так, це відбудеться не завтра, але той факт, що вже є якась конкретна дата, просто не може не тішити, тож передбачення Людмили Хомутовської на 2023 рік для Миру виглядають цілком оптимістично.

 

Крім того, астролог вважає, що навесні 2023 року в Україні буде хороша енергетика, хоча військовий стан ще збережеться, але з країни зможуть виїжджати люди, тобто певних змін у цьому питанні все-таки буде досягнуто.

Провісницю також запитали про те, чи зацікавлена ​​Америка у затяжній війні на території України, бо вважається, що саме американська влада сьогодні є основними людьми цього конфлікту нарівні з Росією. Однак, Людмила сказала, що вона не може точно відповісти на це питання.

Америка зацікавлена, і для цього не потрібно бути провісником, щоб відповісти саме так, тому що можна просто побачити це з постачання зброї. Однак є ще думка й інших країн, тож прогноз виглядає оптимістично. Також уточнювалося питання щодо того, чи не нападе Росія повторно, на що передбачниця сказала, що цього разу Україна матиме серйозну гарантію з приводу того, що ситуація не повториться знову.

Вважається, що вже сьогодні стався переломний момент у війні. Тож попереду лише позитивні зміни, які поступово нарощуватимуть темп.

Чи буде третя світова?
Звісно, ​​всіх хвилює питання щодо того, чи буде третя світова війна, адже дехто стверджує, що зараз епіцентром цієї події в майбутньому є Україна, тож пророцтво екстрасенсу Хомутівської Людмили для України торкається й цього моменту.

 

Теоретично Третя світова війна можлива, але швидше за все вона розпочнеться не на території України. Хоча і це привід задуматися про те, на що чекати в майбутньому.

Прогноз Володимира Зеленського
Сьогодні люди поділилися на кілька таборів. Одні вважають, що Володимиру Зеленському настав час піти зі своєї посади, інші неймовірно його підтримують і кажуть, що на цю людину чекає лише блискуче майбутнє. І останні прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік не говорять про те, що Володимир Зеленський залишить свою посаду. Сьогодні має досить багато прихильників.

 

Пару слів про Росію
І природно, передбачення стосується не лише України. Весь світ знає, в якій ситуації опинилася Росія, і з чиєї вини це сталося. Володимир Путін нездоровий, як каже Людмила. І карти не дають чіткої відповіді, чим саме вона хворіє. Однак карти сказали провісниці, що президент Російської Федерації боїться власних лікарів. Він упевнений, що всі довкола зрадники, і дуже боїться померти. З огляду на всі події, що відбуваються, не виключено, що це може виявитися правдою. У всякому разі, досить багато людей у ​​це вірить.

 

Загалом прогноз від цієї провісниці виглядає досить непогано, тому що Україна має всі шанси на відновлення своєї могутності, і отже можна сподіватися на те, що війна дуже скоро закінчиться, економіка почне відновлюватися, хоча треба розуміти, що це не відбудеться відразу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Шокуючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну та росію на 2023 рік