facebook

Життя у стані війни: представник розвідки повідомив, до чого готує Путін росіян

Господар Кремля усвідомлює, що його режим триматиметься доти, поки триває війна в Україні.

Президент Російської Федерації Володимир Путін готує населення країни до життя у стані війни. Він розуміє, що поки триває ця війна, тримається і його режим.

Таку думку висловив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

“Росія вже дозріла до того, щоб готувати своє населення до життя у стані війни. Путін розуміє, що назад дороги немає і власне поки триває ця війна, тримається його режим і його оточення має можливість заробляти, відправляючи на забій своїх ще громадян”, – зауважив він.

За словами представника української розвідки, для господаря Кремля затяжною війною є все, що триває більше трьох днів, за які планувалось “взяти Київ, повалити законний уряд і підняти російську триколорну ганчірку”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Андрій Юсов наголосив, що в України та всього вільного світу абсолютно інше завдання – якомога швидше зупинити війну. Зробити ж це можна лише одним шляхом – через відвоювання території до міжнародно визнаних кордонів станом на 1991 рік, притягнення воєнних злочинців до відповідальності, виплату репарацій і реформацію РФ до стану, коли вона не буде нести загрозу всьому людству.

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Життя у стані війни: представник розвідки повідомив, до чого готує Путін росіян