facebook

В Україну йде велике лихо. Астролог розповіла, які страшні події відбудуться у країні 2023 року

Українцям варто приготуватися до дуже важких часів в 2023 році. Відомий астролог поділився своїми прогнозами на цей рік і попередив про те, що Росія може завдати дуже серйозного удару по Україні, що плнесе за собою катастрофічні проблеми.

Цю інформацію оприлюднили на порталі “unian”, посилаючись на прогнози астролога.

Астролог Яна Тимощук заявила, що Росія принесе справжнє лихо на територію України вже 2023 року. Вона зазначає, що все може закінчитись справжньою катастрофою для українців.

Яна Тимощук заспокоїла українців тим, що у 2023 році жодних катаклізмів не буде, одні біди будуть лише від країни-терористки Росії, яка не збирається заспокоюватись.

«Загалом, якщо дивитися в історії, іноді я ще підключаю астрологію, я займаюся ведичною астрологією, і ми беремо вектор астрології-історії. Це рік чорного водяного Кролика, і він говорить про те, що катастрофи в історії відбувалися якраз у певні роки… І авіакатастрофи можуть бути, і тут можуть бути питання в управлінні України», – сказала астролог.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім цього, вона зазначила, що й іншим країнам також варто приготуватися до сумних розкладів. Наприклад, на Японію очікуються катастрофічні цунамі, а на території самої Росії будуть тривожні події.

Важливо наголосити, що, за словами фахівця, Росія влаштовуватиме теракти на території України і надалі, що говорить про сумні наслідки для всіх мешканців нашої держави. Але Яна Тимощук сказала, що серйозніші біди українцям можуть принести й інші події у 2023 році.

Астролог запевняє, що величезна небезпека для України йтиме з води, наприклад, окупанти підірвуть дамби або завдаватимуть ударів з моря.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Україну йде велике лихо. Астролог розповіла, які страшні події відбудуться у країні 2023 року