facebook

Путініст Кіркоров обманом полетів до США і веселиться з українкою: росіяни лютують

Жителі РФ обурені тим, що затятий фанат Путіна проміняв свої принципи на подорож до США.

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою.

Кіркоров гуляє зі співачкою Анною Asti, яка зрадила Україні. Вона не висловилася проти повномасштабної війни і продовжувала виступати в РФ, коли російські військові бомбили і продовжують бомбити наші мирні міста.

Росіяни лютують через вчинок Кіркорова. По-перше, вони вважають, що путіністу не варто дружити з українкою, навіть якщо вона і зрадила своій країні. По-друге, росіяни вкотре зіткнулися з тим, що артисти, які вселяють їм любов до РФ, насправді люблять лише себе і свої гроші. Як би Кіркоров не підтримував путінську агресію, проводити відпустку він все одно хоче в США і спокійно виїжджає за кордон.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До слова, Кіркоров навряд чи зважився проїхати в США зі своїм російським паспортом. Раніше стало відомо, що на путініста можуть накласти нові санкції, через що він не зможе відвідувати інші країни. Однак ще вчора адвокат Кіркорова заявив, що його підопічний абсолютно не боїться відвідувати США, навіть враховуючи чутки про можливі санкції. Як повідомляють російські ЗМІ, цього разу Кіркоров потрапив до США обманом.

“Як Філіп Кіркоров в’їхав в Америку в розпал санкційних обмежень? Активісти з “Нового російського слова” впевнені, що є тільки один варіант зробити це: за болгарським, а не за російським паспортом – там інша транскрипція імені, яка не збігається з транскрипцією в базі прикордонників”, – вказали в одному з Telegram-каналів.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Путініст Кіркоров обманом полетів до США і веселиться з українкою: росіяни лютують