facebook

Астролог передбачила, що днями окупанти можуть прорватися в Україну

За словами експерта, цього тижня буде складна ситуація.

Астролог Ольга Медвецька склала прогноз для України на період з 7 по 12 лютого та розповіла, що її бентежить у положенні деяких планет.

За її словами, ближче до 10 лютого буде з’єднання Меркурію і Плутону, а після цієї дати буде з’єднання Венери з Нептуном у знаку Риби. Тобто кінець тижня буде непростим.

Як написала Медвецька на своїй сторінці в Instagram, є підстави вірити розмовам про новий наступ ворога, і так, така вірогідність дійсно висока.

“До того ж Марс (планета війни, агресії, зброї) перебуває у взаємодії з планетою розширення Юпітером. Хоча між ними гармонійний аспект, проте сама природа цих планет та їхнє поєднання говорить про нову ескалацію. З’єднання Меркурія з Плутоном, що відбудеться цього тижня, можемо трактувати наступним чином. Меркурій відповідає за транспорт, дороги, комунікації, ЗМІ і повітря. А Плутон – це руйнування, насилля, трансформація, енергія і смерть. І ці два напрямки поєднуються. Наприклад, це може бути дуже сильна атака з повітря або руйнування транспортних шляхів”, – написала астролог.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вона додала, що небезпека нависла і над Києвом. Можлива атака на столицю, продовжує експерт, або спроба її здійснити.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Астролог передбачила, що днями окупанти можуть прорватися в Україну