facebook

Доля звела в пологовому: вагітну доправили до лікарні саме тоді, коли з передової туди потрапив її чоловік

Доля звела в пологовому: вагітну доправили до лікарні саме тоді, коли з передової туди потрапив її чоловік

Жінка не мала з чоловіком зв’язок певний час, тож жоден із них не знав, що вони в одній лікарні.

Олена та Микола не бачилися дев’ять місяців, та за дивовижним збігом обставин опинилися поруч, коли їхній син Михайлик з’явився на світ. Породіллю привезли з Нікополя до Дніпра, та з чоловіком тоді зв’язку на було, але виявилося, що його з Бахмутського напрямку привезли до тієї ж лікарні з контузією, йдеться в ТСН.

Олена та Микола досі дивуються, як доля звела їх у цей важливий в їхньому житті момент. Навіть лікарі не могли стримати сліз.
“Це така собі “лав-сторі”, яка на реальних подіях заснована. Він був у гарячій точці, зв’язок із ним зник. І буквально за кілька годин до того, як сталися пологи, він їй телефонує і каже, що я в лікарні. Це було диво! Вона каже: я теж! І прийшов до пологового. Таке людське щастя”, – розповідає місцева лікарка.
Чоловік заледве встиг зняти форму до того, як зайти до пологової зали. Микола на пологах був уперше в житті. “Я одразу прибіг! Але не думав, що буду до кінця на пологах, що навіть пуповину перерізатиму. Тривожно було, тремтів, але не здався. Відчуття радості! Там страх, а тут радість”, – каже військовий.

Де саме воював чоловік, Олена аж до пологів не знала. Через наслідки тяжкої контузії його доправили до лікарні Дніпра аж і Бахмутського напрямку, до цього ж медзакладу того ж дня через ризик ускладнень доправили його вагітну дружину з Нікополя. Це місто на Дніпропетровщині щодня обстрілюють росіяни, прикриваючись Запорізькою АЕС. “Страшно було! Колись попали під обстріл. Боїшся – доїдеш чи ні. Як це – втікати? Чоловік буде воювати, а я втікати?” – каже породілля.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Він служив ще під час АТО, а після повномасштабного вторгнення одразу став до зброї. Каже, дивом вижив під час боїв за Ізюм, ще й врятував побратимів. Тоді подружжя дало обіцянку. “Коля подзвонив і сказав: раптом мене не стане – така доля. А якщо я виживу, буде у нас п’ятий. Ми домовилися. І він вижив, і приїхав. І так вийшло, що в нас п’ятий. Договір”, – сміється пара, на яку вдома в Нікополі вже чекають старші четверо дітей.

Медики кажуть, через повномасштабну війну вагітні багато нервують, і це може погіршити стан. Тут – у пологовому Дніпра – мають спеціальну команду психологів, що допомагають жінкам подолати стрес. За Олену та її дивовижну зустріч з Миколою лікарі тішаться.

Кілька днів маленький Михайлик був під наглядом реаніматологів. Нині медики певні, що з малюком усе добре. Батьки з Михайликом вже збираються додому до старших діточок. Головне бажання не приховують – перемога і життя без війни.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Доля звела в пологовому: вагітну доправили до лікарні саме тоді, коли з передової туди потрапив її чоловік