facebook

Освіжіть свою оселю: як позбутися запаху старості в домі

Освіжіть свою оселю: як позбутися запаху старості в домі

Ви, певно, помічали, що у приміщенні, де давно не робили ремонт або хоча би генеральне прибирання з відсуванням усіх меблів, з’являється характерний неприємний запах. Він виникає з багатьох причин – через накопичення пилу у текстилі, старіння деяких матеріалів інтер’єру, сліди тютюнового диму, якщо вдома курять, запахи домашніх тварин, тощо. Окремий внесок у такий запах може робити непомітна на перший погляд пліснява. Це називають ароматом “старості”. І чимало людей задаються питанням, як позбутись затхлого запаху вдома?
OBOZREVATEL зібрав кілька порад, як освіжити атмосферу в оселі. Деякі потребують просто вкладення зусиль, для деяких знадобляться певні грошові витрати. Але будь-хто знайде собі доступний спосіб.

Генеральне прибирання

Те саме генеральне прибирання з відсуванням меблів та відмиванням усіх поверхонь є найбільш швидким способом позбутись затхлого запаху. Все, що дня нього знадобиться, це засіб для миття стін та підлоги, засіб від пилу та рідина для миття вікон. Все, що можна випрати та помити, потрібно буде випрати та помити, провести вологе прибирання усіх дальніх кутків та глибоких полиць, а м’які меблі – пропилососити та провітрити. Сушити кімнату після генерального прибирання краще за все не один день, щоби свіже повітря, а в ідеалі протяг, вивело всі сторонні запахи.
Стіни та підлогу в такому приміщенні найкраще мити сумішшю води з білим оцтом. Такий оцет має менш різкий запах, ніж харчовий аналог, але при цьому володіє аналогічними дезодоруючими властивостями.

Косметичний ремонт

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо у вас в запасі є дещо більше часу і трошки грошей, ви можете зробити у приміщенні косметичний ремонт. Справа в тому, що будівельні матеріали теж мають властивість вбирати запахи. Особливо це стосується шпалер. Тому, щоби ефективно позбутись запаху, до генерального прибирання непогано було би додати їх переклеювання та свіже фарбування поверхонь. Також ефективною буде хімчистка меблів, килимів та декоративних подушок. Майстрів, які її проведуть, можна викликати додому – так буде зручніше.
Ароматизація приміщення

Щоби затхлий запах не повернувся, можна скористатись різними засобами, які вбирають сторонні аромати і освіжають повітря. Це, наприклад, активоване вугілля чи сода. Насипати їх треба у широку посудину – чим більша поверхня такого “дезодоранту”, тим ефективніше він працює. Достатньо розставити кілька таких плошок у непомітних місцях.

Також можна виготовити натуральні ароматизатори для дому. Поставити у кімнати мисочки з кавовими зернами чи сушеною шкіркою цитрусових плодів. Також помічними будуть деякі кімнатні рослини, наприклад хлорофітум, різні види фікусів та сансев’єрій. Також зверніть увагу на рослини, які допомагають боротись з побутовим пилом.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Освіжіть свою оселю: як позбутися запаху старості в домі