facebook

“У нас була перевірка”: загибель військовослужбовця Богдана Покітка прокоментували у військкоматі та спеціалізованій прокуратурі (ВІДЕО)

Сьогодні, 22 лютого, у Тернополі в останню дорогу провели загиблого Богдана Покітка. Чоловік загинув через чотири дні перебування на передовій. Смерть військовослужбовця з Тернополя прокоментували у військкоматі та спеціалізованій прокуратурі. Адже його рідні і близькі стверджують, що 33-річного чоловіка відправили на передову без належної підготовки.

Про це розповідає “Т1новини”.

Військовий комісар Тернопільського обласного ТЦК СП Ігор Гусєєв розповів, що суповноважені на це органи провели перевірку.

“Богдан почав служити в роті охорони ТЦК. У нас була перевірка ОК “Захід”, були представники сухопутних військ і спецпрокуратури. Чекаємо результатів розслідування”, — відзначив Ігор Гусєв

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“З початку року проти військкомату йде інформаційна війна. І даний випадок був вирваний з контексту, — переконаний Ігор Гусєв, — 18 січня він був призваний, 16 — оповіщений. 12 лютого був відправлений. При чому — за власним бажанням пішов в бойову частину”.

Богдана направили в 109-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10 гірсько-штурмової бигади. Так склалося, пояснює старша лейтенантка Єлизавета Стельмах, що в ті дні військові потрапили під обстріл, внаслідок чого і загинув Богдан, а також інші його побратими.

Наразі розслідуванням зайнялася спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері західного регіону.

“За вказаним фактом зареєстроване провадження за статтею 425 ККУ. Це недбале ставлення до військової служби. Встановлюють причетність осіб, імовірна службова недбалість яких призвела до тяжких наслідків”, — заявила речниця спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері західного регіону Юлія Шевченко.

Нагадаємо, Богдана Покітка призвали в лави ЗСУ в січні. У свій 33 день народження чоловік проходив медкомісію. Про те чи був на навчаннях — відомостей немає, та знаємо, що Богдан служив в роті охорони при ТЦК. А менш ніж за місяць рідним і близьким повідомили — Богдан загинув на передовій. Це і непокоїть усіх: як і чому він потрапив на передову, і загинув там пробувши лише чотири дні.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“У нас була перевірка”: загибель військовослужбовця Богдана Покітка прокоментували у військкоматі та спеціалізованій прокуратурі (ВІДЕО)