facebook

Джонсон націлився на нову посаду. Чи на руку це Україні

Джонсон націлився на нову посаду. Чи на руку це Україні

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон має намір висуватися на посаду генсека НАТО.

На питання журналіста, коли він збирається очолити НАТО, Джонсон відповів, що це чудова думка. Про це він заявив 23 лютого під час телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Очолити НАТО? Чудова думка. Знаєте, якраз дуже вдала. Хочу наголосити, шановні друзі, що такий задум у мене є, і хай ніхто не забуває, що такий кандидат у запасі є. Цього разу, я думаю, мені поталанить”, – сказав Джонсон.

Джонсон наголосив, що НАТО наразі “сильний, як ніколи”, і до нього незабаром приєднаються нові члени – Швеція та Фінляндія.

Він також додав, що хоч би де він був, хоч би на якій посаді, він буде підтримувати Україну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що розпочавши агресивну неспровоковану війну проти України, Росія втратила будь-яке право протестувати проти вступу української держави до НАТО.

Українці довели, що вони є частиною Європи, тож мають повне право вступити до ЄС та НАТО, хоча до 24 лютого 2022 року навряд чи знайшлося б багато світових лідерів, які всерйоз розглядали таку можливість.

Він наголосив, що українці нині героїчно воюють не лише за себе і свою землю, а за кожну країну світу, чиї кордони намагаються чи можуть спробувати змінити силою.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Джонсон націлився на нову посаду. Чи на руку це Україні