facebook

Дитина п0мерла через заражений бактерією молоковідсмокчувач

Немовля було інфіковане бактерією Cronobacter sakazakii.

Федеральні чиновники охорони здоров’я попереджають батьків новонароджених про стерилізацію обладнання, яке використовується як для годування з пляшечки, так і для грудного вигодовування після того, як дитина померла від рідкісної інфекції, пов’язаної із зараженим молоковідсмоктувачем.

Деталі трагедії не розголошують, пише Іndependent.

Немовля було інфіковане бактерією Cronobacter sakazakii. Відомо, що дитину годували сумішшю грудного молока та каші через дитячу пляшечку.

Розслідування показало, що домашній молоковідсмоктувач мили в побутовій раковині, інколи дезінфікували та збирали його вологим.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Докторка Джулія Гастон, експертка CDC з дитячих інфекційних захворювань, сказала, що цей випадок підкреслює, що бактерії cronobacter широко поширені в навколишньому середовищі та можуть призвести до важких і смертельних інфекцій.

“Є кроки, які люди можуть вжити, щоб запобігти інфекціям”, — сказала вона, маючи на увазі ретельне миття, дезінфекцію та висушування рук, обладнання та всіх поверхонь перед годуванням дитини.

Раніше стало відомо, що чиновники Центру з контролю і профілактики захворювань (ЦКЗ) б’ють на сполох через супербактерію, що викликає діарею. Дані центру показують помітне зростання кількості штамів бактерій шигела з широкою лікарською стійкістю за останні пів століття.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дитина п0мерла через заражений бактерією молоковідсмокчувач