facebook

“Українцям надали дозвіл ввозити автомобілі з-за кордону без сплати податків”: хто тепер зможе це робити

Українці зможуть ввозити автомобілі з-за кордону без оподаткування. Це стосуватиметься не всіх громадян, але значної частини суспільства. Право на ввезення машини без податків отримають учасники бойових дій.

Як інформує “biz.today.ua”, у Верховній раді зареєстрували відповідний законопроект №9058. Про нові ініціативи щодо оподаткування операцій з ввезення транспортних засобів

.

Ініціатором законопроекту №9058 став нардеп-“слуга” Максим Заремський. В законопроекті пропонується внести зміни до Податкового кодексу України та дозволити учасникам бойових дій не сплачувати податок на ввезення транспортного засобу з-за кордону. Але таке право діятиме тільки в тому випадку, якщо захисник використовуватиме автівку для власних потреб. Кількість неоподатковуваних транспортних засобів лімітована одним автомобілем.

Отже, законопроектом №9058 передбачається одноразове звільнення від сплати мита на ввезення автомобіля з-закордону для громадян, які безпосередньо брали участь у захисті держави від російської агресії та у забезпеченні національної безпеки і оборони.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Виключеннями у запропонованих змінах до Податкового кодексу є автомобілі, які виготовленні державою-агресором, або які імпортуються з території держави-агресора чи тимчасово окупованої території.

Болота і глобальне потепління. Як вони пов’язані?
00:00

Предыдущий
ОстановитьСледующий

00:04 / 08:20
Включить звук
Настройки
Во весь экран
Копировать видео ссылку
Проиграть / Остановить
Выключить / Включить звук
Сообщить о проблеме
Язык
Поделиться
Vidverto Player
Після ввезення транспортного засобу на територію України його безпосередній власник не може змінюватись протягом трьох років. Тобто, захисник який імпортував авто, не зможе продавати його, передавати у використання третім особам та оформлювати довіреність на інших осіб протягом трьох років з моменту його реєстрації.

У випадку, якщо громадянин усе ж вирішив продати або передати у використання імпортований автомобіль третім особам, а трирічний термін ще не збіг, він зобов’язаний буде сплатити мито на ввезення транспортного засобу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Українцям надали дозвіл ввозити автомобілі з-за кордону без сплати податків”: хто тепер зможе це робити