facebook

Коли припиняться масовані ракетні удари: Влад Росс назвав дату, здивується весь світ

Астролог розповів, коли путіна чекає “капут” та чи надовго масові обстріли України


Відомий український астролог Влад Росс, один з п’яти найкращих в Україні зазначив, що найближчі місяці путіна чекає важкі місяці особливо червень.

Влад Росс на своєму каналі розповів, що масові обстріли остаточно закінчаться у червні. З червня можна буде зітхнути з полегшенням.

Путіну не потрібен жоден привід, щоб обстрілювати та знищувати українські міста. Масовані ракетні обстріли почалися не тому, що прилетіли наші дрони. Путін хоче, щоб ми тримали ППО подалі від фронту, чим далі, тим краще. Під час наступу нам потрібно мати ППО, прямо в зоні атаки. Стратегія путіна в тому, щоб відтягнути наші ППО у Центр України. Та не давати швидкої взаємодії з контратакуючими бригадами.
— розповів Влад Росс.
Також Влад Росс розповів, що дрони над Кремлем, це все-таки український слід, адже українців на території росії дуже багато. Він заявив, що дрони — це приниження путіна, тому він направив “Кинджал” на Верховну Раду, але його збили системи захисту.
Астролог запевняє, що травень-червень — доленосні для путіна, для нього все вирішиться і нарешті світ позбавиться від диктатора.

Травень-червень, це чудові для нас в плані путіна місяці. Все вирішиться у цей час. Готується державний переворот у рф.
Він зазначив, що до 5 червня можуть бути ще деякі вибухи та обстріли. Після чого рф не зможе направляти стільки ракет, скільки направляє зараз і в цей період

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Коли припиняться масовані ракетні удари: Влад Росс назвав дату, здивується весь світ