facebook

Перший штраф – 50 тисяч, а потім заберуть машину. Українських водіїв попередили про небезпеку

Водіям слід бути обережними, що не потрапити на величезний штраф чи навіть конфіскацію


В Україні діє суворе законодавство зі штрафами, яке передбачає оформлення штрафів та покарання за керування у нетверезому стані. Варто зазначити, що більшість ДТП в Україні відбуваються з вини одного з учасників дорожнього руху, який перебуває в нетверезому стані, і штраф у такому разі – це найменше зла.

Докладніше про посилення законодавства для людей, які ведуть авто у нетверезому стані, а також про штрафи інформує Обозреватель.

Повідомляється, що відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення водіям загрожують серйозні штрафи до 51 000 грн, позбавлення прав на загальний термін до 10 років, конфіскація авто, а також адміністративний арешт.

Порушення, за які також передбачені штрафи та покарання, включають водіння у стані сп’яніння (алкогольного, наркотичного), відмову від проходження огляду, а також штраф за порушення правил дорожнього руху, у тому числі штраф за перевищення швидкості та штраф за створення аварійних ситуацій.

З розрахунку ч. 1 ст. 130 водіїв можуть отримати штраф на суму до 17 000 грн і будуть позбавлені прав на 1 рік. У разі повторного порушення (ч. 2 ст. 130) штраф може становити до 34 000 грн із позбавленням прав на 3 роки, а у разі третього порушення (ч. 3 ст. 130) штраф досягне 51 000 грн із позбавленням прав на 10 років та конфіскацією авто.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, порушення правил дорожнього руху, такі як відсутність прав або реєстраційного документа на авто, поїздка на незареєстрованому авто або без номерного знака можуть призвести до штрафів до 850 грн. За порушення швидкісного режиму в межах населених пунктів 20-50 км/год, водіям може загрожувати штраф у розмірі 340 грн.

Суспільство закликає водіїв дотримуватись правил дорожнього руху та не порушувати законодавство, щоб не становити небезпеки на дорозі як для себе, так і для інших користувачів дорожнього руху. Також це допоможе уникнути штрафів та зберегти сімейний бюджет.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Перший штраф – 50 тисяч, а потім заберуть машину. Українських водіїв попередили про небезпеку