facebook

2-річного хлопчика засудили до довічного ув’язнення через Біблію: шокувальна історія

У Північній Кореї жорстоко переслідують християн.

У Північній Кореї до довічного позбавлення волі засудили 2-річного хлопчика та його батьків через те, що у їхньому будинку знайшли Біблію.

Про це йдеться в доповіді Державного департаменту США, пише mirror.co.uk.

Ця шокувальна історія була оприлюднена у звіті Державного департаменту США про міжнародну релігійну свободу.
У ньому стверджується, що дворічний хлопчик і вся його сім’я були ув’язнені за свої релігійні переконання. Вони до кінця свого життя пробудуть у тюремному таборі.

У звіті наголошується, що північнокорейський режим жорстоко переслідує людей через релігійні переконання. Там було зафіксовано вбивство жінки та її онука через віру в Бога. Ті, хто вибрався з Північної Кореї, розповідають і про жорстокі тортури через релігійні переконання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У публікації йдеться про те, що деякі північнокорейські християни приховували свою віру від своїх дітей.

Видання посилається на висновки однієї неурядової організації Open Doors USA (ODUSA), яка заявила: “Християнин ніколи не перебуває в безпеці. Дітей заохочують розповідати вчителям про будь-які ознаки віри в домі їхніх батьків”.

Інша неурядова організація Korea Future заявила, що в школах дітям розповідають про “злі вчинки” християнських місіонерів, включаючи “зґвалтування, кровосмоктання, вилучення органів, вбивства і шпигунство”.

Офіційно Північна Корея гарантує своїм громадянам свободу віросповідання в конституції, і як доказ цього режим наводить церкви, які він побудував у Пхеньяні. Але видання стверджує, що ці церкви слугують лише як “експонати для іноземців”.

Видання наводить свідчення одного перебіжчика, який сказав, що людей можуть заарештувати за те, що вони занадто довго затримуються біля церков і слухають музику зсередини, або навіть за те, що постійно проїжджають повз них на машині.

Для послідовників шаманізму у Північній Кореї покарання варіюється від шести місяців у таборі примусової праці до трьох і більше років у виправно-трудовій установі.

Християни, тим часом, можуть бути страчені, або їм загрожує від 15 років до довічного ув’язнення в таборі, що поширюється на три покоління найближчих родичів особи, визнаної винною у скоєнні злочину.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

2-річного хлопчика засудили до довічного ув’язнення через Біблію: шокувальна історія