facebook

Поліція знайшла зловмисника, який тягнув корову за трактором і зґвалтував: в якому стані тварина

Зловмисником виявився 22-річний житель сусіднього села.

У Хмельницькій області поліцейські розшукали зловмисника, який прив’язав корову до трактора і тягнув знесилену тварину ґрунтовою дорогою.

Інцидент трапився в селищі Антоніни. Зловмисником виявився 22-річний житель сусіднього села. За фактом жорстокого поводження з твариною відкрито кримінальне провадження. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини події.

За інформацією зоозахисників UAnimals, тварина була зґвалтована.

“Хтось прив’язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Далі, мабуть, ланцюг порвався і тварина залишилась лежати”, розповів син власниці корови.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тварина бігла за трактором, поки не знесилилась і не впала

Проте її далі продовжили тягнути дорогою / Фото: Фото з соціальних мереж
Згодом корову оглянув ветерина і з’ясувалося, що вона зґвалтована, зазначають в Uanimals. Крім того, у корови вибиті зуби і вона не може їсти.

Зловмисник вже не вперше катував тварин
Власниця корови пані Людмила у коментарі “УП. Життя” розповіла, в якому стані зараз перебуває врятована тварина. За її словами, корівка була вагітна і за півтора місяці мала телитися. Після знущань у неї пропало молоко, але теля наразі не втратила.

“Стан здоровʼя незмінний. Вчора їй стало гірше і поки що запальний процес триває. Усі потрібні медичні процедури для неї проводять – вона на протизапальній терапії.

Хоче їсти, але не може, бо два зуби вибито, два хитаються. Багато пʼє, але через зуби холодного пити не може. Стоїть у хліві, тяжко лягає, не доїться. Через півтора місяці мала телитися – теля живе, рухається”, – розповідає жінка.

Власники корови та зоозахисники написали кілька заяв до поліції. За словами Людмили, підозрюваний вже не вперше знущався з тварин.

“Вчора його затримали, був допит. Каже, що коли він у стані алкогольного спʼяніння, йому хочеться таке робити з тваринами. Він себе стримати не може, робить це вже не перший раз у своєму селі – не в тому населеному пункті, де ми проживаємо”, – каже Людмила.

Жінка вимагає справедливого покарання для злочинця: “Ми цього тільки й хочемо, щоб його справедливо покарали. Як така людина може жити серед суспільства? Він же становить небезпеку для інших”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Поліція знайшла зловмисника, який тягнув корову за трактором і зґвалтував: в якому стані тварина