facebook

Україну атакували “кровопивці”, від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе

Цілі дві області зараз перебувають у найбільшій небезпеці

вчора, 22:35Багато українців помітили, що за вікнами прийшло справжнє тепле літо. Багато людей у ​​цей період люблять гуляти лісовими стежками, зеленими галявинами міста або навіть просто босоніж по росі, якщо ви в селі або на дачній ділянці.

Однак, крім задоволення від прогулянок, можна отримати ще й великі проблеми у вигляді отруйних паразитів. Йтиметься про те, як убезпечити себе від кліщів, а також ми дізнаємося, де зараз в Україні найбільше цих “кровососів”.

У перші дні літа фахівці фіксують масові “напади” на людей у ​​Київській та Львівській областях. Про це розповів начальник ГУ Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.


Фахівець каже, що Київ та Львів – “лідери” щодо захворювання на бореліоз.

Наслідки укусу енцефалітного кліща: болі в м’язах незрозумілої природи; лихоманка; судоми; блювота; затуманеність свідомості; загальмованість або, навпаки, хаотичність рухів і галюцинації.

“Там дуже багато зелених насаджень, де розвелася величезна кількість кліщів, що передають хворобу Лайма. Ми закликаємо жителів цих міст у разі виявлення кліща терміново звертатися за медичною допомогою з наступним правильним видаленням кліща та діагностикою загального стану людини”, – каже Олег Рубан.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Методи безпеки
За містом одягайте одяг з довгими рукавами, щільними манжетами, штани повинні бути заправлені в шкарпетки, одягайте головний убір.

Використовуйте відлякуючі кліщі аерозолі. Кліщі – не комахи, так що гроші від комарів тут не допоможуть.

Після повернення з лісу уважно огляньте своє тіло.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україну атакували “кровопивці”, від укусів у людей судоми та галюцинації: як захистити себе