facebook

Скинув із мосту і кинув зверху пляшку: у Німеччині невідомий напав на дитину через українську мову

Дитина отримала травми голови і ноги, невідомому інкримінують спробу вбивства.

Прокуратура німецького міста Айнбек розшукує чоловіка, який накинувся на хлопчика, що розмовляв українською мовою. Чоловік вимагав від дитини говорити російською і казав, що війну почала Україна. Потім перекинув хлопчика через огорожу моста і пожбурив у нього скляною пляшкою. Дитина отримала травми голови і ноги, невідомому інкримінують спробу вбивства.

Про подробиці цього скандального інциденту йдеться в сюжеті ТСН з Німеччини.

Цей випадок стався ще 26 серпня, але тільки в п’ятницю, 1 вересня, про напад на українську дитину повідомила прокуратура міста Геттінген.

Того дня, а це була субота, близько 7 години вечора група українських дітей перебувала біля мосту в місті Айнбек. Там проходив невідомий чоловік, який раптом почав вимагати від дітей, щоби вони говорили російською. Також він сказав їм, що це Україна почала війну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Потім цей чоловік схопив за волосся дівчинку, після чого напав на 10-річного хлопчика і перекинув його через поручні мосту в канал. Дитина вдарилася об залізні балки, які прикріплені до мосту. Хлопчик вдарився головою та ногою.

Однак на цьому зловмисник не зупинився і, коли дитина лежала в каналі, він жбурнув униз скляну пляшку, яка потрапила хлопчикові в плече, і після цього зник із місця події.

Прокуратура розшукує зловмисника і шукає свідків. Правоохоронці повідомляють, що чоловіку було приблизно 40-45 років.

Хлопчика відвезли до лікарні і того ж вечора його змогли відпустити додому.

Прокуратура класифікує цей напад як політично вмотивований.

Про напад сьогодні повідомили у німецьких ЗМІ. Деякі з них прямо пишуть у заголовках, що це росіянин напав на українську дитину.

За статистикою тільки в Берліні за останній рік поліція зареєструвала 3250 випадків нападу на українців. Щоправда, поліція не фіксує, чи були у нападників расистські чи політичні мотиви.

Пошуки росіянина, який вирішив проявити силу до української дитини, у місті Айнбек тривають.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Скинув із мосту і кинув зверху пляшку: у Німеччині невідомий напав на дитину через українську мову