facebook

Дадуть 65 діб: у Раді змінили правила для демобілізованих з війни солдатів, що тепер буде

Притягувати до відповідальності будуть за неповагу, яка проявилася в публічно виявленій образі, в образливому чіплянні


Депутати зареєстрували законопроєкт, яким пропонують карати за образу військовослужбовців. З порушників будуть стягувати штраф чи навіть арештовувати.

Його метою є посилення правового захисту військових.

У тексті проекту зазначається, що в Україні хочуть ввести покарання за неповагу до військових ЗСУ та інших військових формувань, Головного управління розвідки, Служби зовнішньої розвідки, Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державної спеціальної служби транспорту, Держспецзв’язку, Нацгвардії, Держприкордонної служби.

Карати пропонують за неповагу, яка проявилася в публічно виявленій образі, в образливому чіплянні до військових чи у перешкоджанні реалізації ними своїх прав і свобод.

За неповагу до військових пропонується накладати на людину штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів (3400-5100 гривень), адміністративний арешт на строк до 15 діб, притягувати до громадських робіт на строк від 50 до 60 годин, виправних робіт на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку або суспільно-корисних робіт на строк від 240 до 360 днів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дадуть 65 діб: у Раді змінили правила для демобілізованих з війни солдатів, що тепер буде