facebook

Спека, як влітку: синоптики прогнозують до + 30 градусів тепла

За прогнозами синоптиків, антициклональна діяльність переважатиме на більшій частині Східної Європи. Теплі повітряні маси на висоті в межах малорухомого антициклону забезпечать в Україні комфортну та сонячну погоду із літніми температурними показниками. Зрідка у західних областях можливі короткочасні дощі. Вночі та вранці внаслідок підвищеної вологості повітря місцями спостерігатимуться тумани. Про це повідомляє Zn.ua.

Понеділок, 18 вересня

Погодні умови на всій території країни будуть визначатися полем підвищеного тиску. Очікується малохмарна, тепла та суха погода. Вночі та вранці у Карпатському регіоні, а також на Півночі Лівобережжя місцями виникнуть тумани. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с, у західних областях південний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі становитиме +7…+12 °С, вдень +22…+27 °С.

Вівторок, 19 вересня

Збережеться переважання антициклональної і теплої погоди у більшості областей. І лише у західних областях вдень пройдуть невеликі, подекуди помірні дощі. Вітер в Україні південно-східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря в нічний час коливатиметься в діапазоні +8…+13 °С, вдень +22…+27 °С, на крайньому заході +17…+22 °С.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Середа, 20 вересня

Виступ антициклону зі сходу забезпечить теплу суху погоду. Невеликі дощі подекуди можливі лише у західних областях та на крайній півночі України. Вітер південної чверті, 5 – 10 м/с, у західних областях змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +9…+14 °С, вдень +22…+27 °С, у Карпатському регіоні +15…+20 °С.

Четвер, 21 вересня

Вплив антициклону зі сходу посилиться, тому збережеться період теплої та переважно сухої погоди. Вітер південно-східної чверті, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі очікується в межах +9…+14 °С, вдень +23…+28 °С.

П’ятниця, 22 вересня

Опадів не передбачається, температурний фон суттєво не зміниться. Вітер південно-східної чверті, 7 – 12 м/с. Мінімальна температура повітря вночі становитиме +9…+14 °С, вдень повітря прогріється до +24…+29 °С.

Субота, 23 вересня

Опадів в Україні не прогнозується. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі +10…+15 °С, вдень +25…+30 °С.

Неділя, 24 вересня

На більшій частині території України продовжиться період сухої та теплої погоди. Лише на крайньому заході внаслідок впливу малорухомого фронту місцями пройдуть короткочасні дощі з грозами. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі становитиме +11…+16 °С, вдень +26…+31 °С, на крайньому заході +19…+24 °С.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Спека, як влітку: синоптики прогнозують до + 30 градусів тепла