facebook

Ще 12 довгих років: відомий мольфар назвав дату остаточної перемоги над россією

Вже довгий час усіх українців непокоїть одне єдине питання – коли закінчиться війна? Усі чекають на перемогу, але ніхто не знає, коли вона відбудеться.

На це питання відповідає відомий мольфар, таролог, переможець битви екстрасенсів Макс Гордєєв. На своєму каналі в YouTube у вигляді інтерв’ю Макс дає прогнози та розповідає про підводні камені війни з росією.

Мольфар зазначає, що активні бойові дії можуть завершитися вже наступного року. Ще будуть можливі сутички, але вони матимуть періодичний характер. А ось про тотальну перемогу говорити ще зарано. Чекати доведеться ще близько 12 років.


За прогнозом Макса Гордєєва, повноцінна перемога України у війні з Росією відбудеться 2035 року.

Мольфар також звертає увагу на те, що українцям буде важко повернутися до звичного життя, яке в них було до війни. Багато хто перебуватиме в стані “обнулення” і багатьом потрібно буде “збирати себе в купу”, щоб повернутися у мирне життя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

А українська тарологиня Ірина Клевер, зробивши Таро розклад на це питання, свідчить про те, що війна в нашій країні триватиме недовго.

Проте є впливові люди, які штучно намагаються відтягнути нашу перемогу. Роблять це вони наступним чином: не дають Україні потрібні для перемоги ресурси, не дають те, чим можна воювати.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ще 12 довгих років: відомий мольфар назвав дату остаточної перемоги над россією