facebook

Камери для зґвалтування та моторошні тортури: звільнений із полону парамедик розповів про звірства росіян

Медик пробув у полоні майже рік.

Парамедик Юрій Армаш майже рік пробув у ворожих катівнях. Про пережите зміг говорити лише після того, як пройшов не один курс реабілітації.

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Валерія Кузнєцова.

6 травня 2023 року з російського полону вдалося повернути 45 українських захисників. Серед них 33-річний Юрій Армаш. Тоді він зізнається, що до останнього не міг повірити, що вдома. Далі була довгоочікувана зустріч із мамою та молодшою ​​сестрою.


Звільнені з полону захисники
У полоні Юрій Армаш пробув майже рік. Схопили його росіяни у Новій Каховці, звідки не встиг виїхати, і майже одразу викрили, що чоловік – медик і має армійський досвід.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Вони почали перевіряти за якоюсь програмою, одразу сказали, що офіцер-лікар. На першому допиті до нас використовували ножі, шила, биті, на наступних допитах, то вони використовували електрострум”, – каже Юрій Армаш.

У захопленому відділенні поліції Нової Каховки, яке перетворили на катівню, окупанти не шкодували ні цивільних, ні дітей. Коли росіяни дізналися, що Юрій Парамедик – дозволили йому допомагати закатованим українцям. Побачене його шокувало – мало не у кожного були рани на голові.


Юрій Армаш
“У них була вільна камера, в якій вони ґвалтували жінок. Це були не лише жінки, а й дівчата”, – згадує Юрій.

Окупанти перевезли Юрія до колонії в Ростові, де дізнавшись про його минуле піддали жорстоким тортурам.

“Насильство було у різних формах, яке тільки воно існує, воно там і було. Якщо щось не так сказав, подивився, спускали до підвалу підвішували за ноги і починали катувати як їм тільки хотілося”, – згадує парамедик.

У ростовській в’язниці Юрій пробув шість місяців, доки не почув від наглядачів – він у списках на обмін. Наразі чоловік увесь вільний час проводить із батьками. А ще проходить реабілітацію, підтримує сім’ї полонених та розповідає всім про звірства росіян. Найбільше Юрій мріє про перемогу та повернення додому побратима, з яким пережив усі жахи російської в’язниці.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Камери для зґвалтування та моторошні тортури: звільнений із полону парамедик розповів про звірства росіян