facebook

“Одна потужна заява змінить все”: яка зустріч вирішить долю війни в Україні – прогноз

Хто може змінити хід війни в Україні і коли росіяни будуть бігти з наших територій, розповіла астролог Стелла.

Війна в Україні до кінця 2023 року триватиме. ЗСУ стримують окупантів, які стягнули на кілька напрямків купу техніки.

Як каже астролог Стелла, Росія зважиться на масовий обстріл України, але результатів не здобуде.

“На Авдіївському напрямку ворог тримається. Там дуже багато сил. Вони топчуться на місці. Нашим хлопцям дуже важко, є втрати, але просування в окупантів не буде. Два тижні ще буде важко. Найближчими днями ми не побачимо вагомого просування”, – каже астролог.

Хто така таролог Стелла
Стелла – таролог з Чорнобаївки, йдеться на сторінці в Instagram. Часто робить особисті розклади і дає великі прогнози для України та світу.

Астролог зазначила, що окупанти тікатимуть з одного напрямку.

“На Куп’янському напрямку, не знаю з якої причини, але окупанти будуть відходити. Будуть тікати”, – заявила астролог Стелла.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коли буде звільнення Криму
“Карти показують, що війна і звільнення Криму йде до кінця. Десь йдуть домовленості, що окупанти будуть виходити. Буде до кінця року в Криму якийсь хаос”, – зазначила вона.

Переговори РФ і України
“Росія бажає переговорів, вони вже не можуть витягувати війну. Вже все. Вони хочуть закінчувати війну на своїх умовах. Вони розуміють, що вже неможливо воювати. Вони хочуть захопити Донецьку область і заявити, що вони домоглися своїх цілей. Вони не змінять риторику”, – заявила вона.

Ракетні удари по Україні – прогноз
“Росія зважиться на ракетні атаки і на захід України. Масовані атаки будуть, вони будуть комбіновані. Буде їх досить багато, але бажаного результату окупанти не отримають”, – прогнозує астролог.

Яка зустріч змінить все в Україні
“Відбудеться зустріч у листопаді Байдена (Джо Байден президент США – ред.) І Сі Цзіньпіна (президента Китаю – ред.). Ця зустріч буде дуже на користь Україні і всьому світу. Буде дуже корисна зустріч. Після цієї зустрічі піде дуже гучна заява. Але зустріч буде дуже непроста, але ефективна”, – сказала вона.

Прогноз на листопад для України
Як розповів астролог Влад Росс Главреду, 18 листопада планета активних військових дій Марс зійдеться з Сонцем в Скорпіоні, в знаку війни і вбивств.ґ

Хто такий Влад Росс
Влад Росс – український дипломований астролог, астрополіттехнолог. Народився в Одесі, астрологією займається з 1993 року. Консультує людей з усього світу, серед його клієнтів було і залишається чимало українських політиків та зірок шоу-бізнесу. У 1993-2000 роках навчався в московському Зороастрийському інституті Павла Глоби, пише сайт Влада Росса.

“Марс – планета активності і війни, тому активні бойові дії на Близькому Сході з новою силою розіграються в середині листопада, що спричинить безліч смертей. Також саме в середині листопада українцям слід остерігатися особливо активних ракетних обстрілів з боку Росії”, – заявив він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Одна потужна заява змінить все”: яка зустріч вирішить долю війни в Україні – прогноз