facebook

Нові обмеження для водіїв: у МВС оприлюднили заяву – запам’ятовуйте щоб не влипнути

У МВС звернулися із важливою заявою, що змінилося для водіїв


В Україні чимало випадків порушень правил дорожнього руху призводить до летальних наслідків. Щоб знизити кількість аварій та вберегти життя як пасажирів, так і водіїв, у МВС запроваджують нові обов’язкові правила. Про це повідомляється на сторінці МВС у Телеграм-каналі.

У Міністерстві внутрішніх справ нагадують, що з настанням холодів необхідно перевзути свій транспортний засіб. Всім необхідно знати, що зимові шини краще утримують автомобіль на снігу, мокрій дорозі та ожеледиці. Крім того, вони значно скорочують гальмівний шлях.

В осінньо-зимовий період керування автомобілем вимагає більшої зосередженості та вміння діяти у складній та непередбаченій ситуації. Для цього необхідно:

– вибирати безпечну швидкість руху, щоб вчасно відреагувати у разі небезпечної ситуації;

– збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду;

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– відмовитись від небезпечних маневрів.

Також у МВС особливу увагу приділяють пристібанню ременем безпеки. Перше, що ви повинні зробити, сівши в авто – це пристебнутись. Далі пристебнути пасажира, який перебуває з вами поряд. Якщо є діти на задньому сидінні, їх також необхідно пристебнути.

Це постійне правило просто необхідне для того, щоб зберегти життя і водію, і пасажиру.

Справа в тому, що ремінь безпеки десятки років займає лідерські позиції у захисті водія та пасажира. У 70% випадків життя було врятовано завдяки йому.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Нові обмеження для водіїв: у МВС оприлюднили заяву – запам’ятовуйте щоб не влипнути