facebook

“В Україні раніше такого дощу ще не бачили, прогноз налякав навіть синоптиків”: снігопад і мороз пруть у цю область

Ще й вітер додасть дискомфорту!

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 6 лютого, вогко, вітряно, але тепло.

Найтеплішими температурні показники прогнозуються на заході, південному заході та півдні. Жителям та гостям цих регіонів варто очікувати на +8 – +13 градусів в повітрі. А на півдні Одеси прогнозується навіть до +15. В інших областях переважатимуть показники +3 – +8 градусів. А от найсвіжішим повітря на північному сході та на крайній півночі: -1 – +3.

Опади пройдуть майже по всій території України. Синоптик прогнозує дощ та мокрий сніг. Єдине вони малоймовірні в денні години у східній частині країни, на заході, в Одеській області, на Полтавщині, Вінниччині та в Криму.

Вітер. Дутиме з заходу, рвучко, холодно і з штормовими поривами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

У Києві, завтра, дощ, який місцями переходитиме в мокрий сніг. Повного дискомфорту додасть західний вітер поривчастий, штормовий. Вночі близько нуля, а вдень стовпчики термометрів зафіксують близько +3 градусів.

З 7 лютого потеплішає ще на декілька градусів. А 8 – 9 – похолоднішає у відповідному діапазоні. А от з 10 лютого знову потепління, і вже більш суттєве: в повітрі матимемо до +16. Аномальний лютий. Головне, щоб він не реабілітувався в березні.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“В Україні раніше такого дощу ще не бачили, прогноз налякав навіть синоптиків”: снігопад і мороз пруть у цю область