facebook

Стосується всіх, хто вивіз дітей за кордон: чи приймуть дитину назад до школи і чи зарахують оцінки з Європи

Всі подробиці

На фоні широкомасштабного вторгнення рф в Україну, значна кількість дітей була змушена залишити країну та продовжити своє навчання в закладах освіти за кордоном. Це викликало серйозні обурення серед батьків і опікунів, щодо того, чи будуть прийняті “закордонні” оцінки, які діти отримали, українськими школами після їх повернення.

Ситуацію дослідило видання РБК.

На нещодавній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра Ірини Верещук обговорювалася ця проблема та вирішення питання зарахування “закордонних” оцінок в українських школах. Міністерство освіти та науки розробило відповідні методичні рекомендації, які були затверджені спеціальним наказом торік.

Ці рекомендації уточнюють процес здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. За словами урядовців, діти, які примусово залишили країну та навчалися за кордоном, після повернення будуть прийняті до українських закладів загальної середньої освіти, в яких вони навчалися раніше, або в будь-які інші, на підставі заяви одного з їхніх батьків або інших законних представників.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За рекомендаціями, всі оцінки, отримані за кордоном, при поверненні перезараховуються. Це вимагає надання інформаційної довідки від іноземної школи, до якої мають бути прикріплені витяг оцінок, система оцінювання та інші відомості про навчання дитини. Хоча спеціальної форми цієї довідки не передбачено, однак чим більше інформації вона містить про навчання дитини, тим краще. Це може бути деталізована інформація про предмети, теми, систему оцінювання та витяг оцінок, отриманих як у паперовому, так і в електронному форматі з електронних журналів.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Стосується всіх, хто вивіз дітей за кордон: чи приймуть дитину назад до школи і чи зарахують оцінки з Європи