facebook

Водії на нервах: лише 40% отримають нові права – у МВС попередили

Подробиці

У МВС зробили важливу заяву щодо складання іспитів на отримання прав
З початку 2024 року понад 4 тис осіб складали теоретичний іспит після самопідготовки у сервісних центрах МВС по всій Україні. З них понад 1,5 тисячі або 40% успішно пройшли тестування.

У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що громадяни, які бажають стати водіями, можуть вивчати теоретичний модуль як в автошколі, так і самостійно. Кандидати у водії можуть використовувати друковану чи електронну літературу.

Для перевірки знань стане в нагоді онлайн-тренажер з ПДР, що показує питання, які будуть на теоретичному іспиті.

“Для складання теоретичного іспиту, необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС, який здійснює екзаменаційну діяльність. Звертаємо увагу, що послуги надаються за талонами електронної черги. Здійснити запис можливо через функціонал Е-запис або термінал, який розташований у сервісному центрі МВС”, – йдеться у публікації Головного сервісного центру МВС.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З собою потрібно взяти документи:

паспорт із позначкою про місце реєстрації або ID-картку;
ідентифікаційний номер;
медичну довідку, що підтверджує придатність до керування транспортним засобом обраної категорії.
На складання теоретичного іспиту виділяється 20 хвилин. Під час тесту допускається 2 помилки, якщо більше – іспит не складено. Наступна спроба можлива за 10 днів після невдалої. Вартість складання теоретичного іспиту коштує 250 грн.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Водії на нервах: лише 40% отримають нові права – у МВС попередили