facebook

Іспити, права, техпаспорти по-новому: сервісцентри МВС у різних областях об’єднують

Що зміниться

Сервісні центри МВС продовжують об’єднуватись, що відомо
Згідно з інформацією, сервісні Центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей починають працювати в новому форматі. В цей час проводиться технічне налаштування в цих регіонах для забезпечення ефективної роботи структури. Про це повідомляє сайт Головного сервісу МВС.

Таким чином протягом кількох днів у сервісних центрах МВС у Вінницькій області можливі затримки та не якісь незручності у наданні адміністративних послуг.

Як і раніше, українці можуть скористатися послугами з реєстрації транспортних засобів, складання іспитів, обміну національного та видачі міжнародного посвідчення водія.

Відсьогодні, а саме з 20 лютого, в рамках оптимізації Сервісні центри об’єднуються в один підрозділ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також зміни стосуються екзаменаційної діяльності та відкриття нового центру. Наразі сервісний центр МВС у м. Могилів-Подільський надає послуги у місті Шаргород. Він розташований на вул. Героїв Майдану, 224.

Номерні знаки, залишені громадянами на платному зберіганні в Шаргород. Крім того, з 20 лютого, екзаменаційна діяльність із Тульчина переноситься до Гайсину. Ці зміни пов’язані з віддаленістю деяких населених пунктів та покращенням територіальної зручності.

У Вінницькій області прийом теоретичних та практичних іспитів здійснюватиметься у трьох сервісних центрах МВС:

• м. Вінниця;

• м. Шаргород;

• г. Гайсин.

Інші сервісні центри МВС надаватимуть громадянам усі доступні адміністративні послуги, крім проходження іспиту.

Проконсультуватися щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці та Інстаграмі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Іспити, права, техпаспорти по-новому: сервісцентри МВС у різних областях об’єднують