facebook

Водії готуйте гроші на штрафи: з 29 лютого копи масово виходять на полювання, де стоятимуть

Всі подробиці

Починаючи з 29 лютого, поліцейські, оснащені приладом TruCAM, розпочнуть свою роботу на 31 новій ділянці для контролю за швидкістю руху.

Про це повідомила пресслужба Патрульної поліції.

Прилади TruCAM використовуються поліцією наряду з автоматичними камерами фіксації для забезпечення більш ефективного контролю за швидкістю руху. Ефективність такого контролю досягається завдяки поєднанню різних методів вимірювання.

Місця для розстановки приладів обираються відповідно до рівня аварійності та на ділянках доріг, де сталося найбільше ДТП через порушення водіями швидкісних обмежень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У регіонах, де тривають бойові дії, таких як Донецька та Луганська області, прилади тимчасово не використовуються, а в інших областях, таких як Запорізька, Миколаївська, Сумська, Харківська та Херсонська, вони використовуються на обраних ділянках доріг.

З урахуванням ситуації в регіонах та аналізу аварійності, були внесені зміни до 314 ділянок:

додано 31 нову ділянку.

внесено зміни до 11 ділянок.

вилучено з переліку 12 ділянок.

робота призупинена на 54 ділянках.

Усього на дорогах України буде діяти 150 приладів TruCAM, а контроль за швидкістю руху здійснюватиметься на 279 ділянках.

Важливо зауважити, що про використання приладів для вимірювання швидкості будуть попереджати дорожні знаки про фото- та відеофіксацію порушень, і в місцях розташування приладів буде присутній службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Перевищення швидкості руху є однією з головних причин ДТП. Будьте обережні та відповідальні на дорозі, зазначено в інформації.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Водії готуйте гроші на штрафи: з 29 лютого копи масово виходять на полювання, де стоятимуть