facebook

Мобілізувати нардепів немає сенсу: нардеп пояснив чому, тоді решту хапають на вулицях

Всі подробиці

Один з народних депутатів вирішив пояснити, чому народних обранців немає сенсу мобілізувати. Наразі питання мобілізації досить загострилось у суспільстві. Проте народні обранці вважають, що якщо їх відправити на фронт, то це не змінить ситуацію. Про це пише видання ТСН.

Як зазначає видання, зараз відсутні юридичні підстави мобілізувати народних обранців. Про це розповідає народний депутат Руслан Горбенко. У минулому підприємець з Луганщини, член партії “Слуга народу” сказав так:

“Якщо взяти депутатів призовного віку, які підлягають мобілізації, то це буде приблизно 180 людей. Це дві роти. На війну це взагалі не вплине, бо якщо взяти будь-яку військову частину, то мінімальна кількість особового складу — це 5-6 тисяч військових. Ну і скажіть, чи допоможуть ці 180 людей? Думаю, що ні. Розумію, але ж ми кажемо про ефективність. Зараз п’ять-вісім депутатів точно служать. Було б і більше бажаючих, але нардеп не має права підписати контракт не тільки з територіальною обороною, а взагалі ні з якою військовою частиною”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Мобілізувати нардепів немає сенсу: нардеп пояснив чому, тоді решту хапають на вулицях