facebook

Ураганний вітер, грози та спека: синоптики попередили про погоду у понеділок

Прогноз погоди в Україні на 29 квітня віщує змінну картину природних явищ, і тому українцям слід підготуватися та переглянути свої плани на день.

Докладніше про те, якою буде погода 29 квітня, інформує Український гідрометеорологічний центр у мережі Facebook.

Увечері очікується хмарна погода. У південно-східній частині країни можливі короткочасні дощі, іноді з грозами, тоді як на решті опадів не передбачається. Вітер дме північно-східним напрямом, а на заході країни він матиме південно-східний напрямок зі швидкістю 7-12 м/с. У південних областях можуть бути пориви вітру зі швидкістю 15-18 м/с.

Температурний режим також буде різноманітним. Вночі очікується спад температури на рівні 4-9°, тоді як на півдні та сході країни температурні показники коливатимуться в межах 10-15°. Упродовж дня термометри вкажуть на 17-22° тепла, проте на Закарпатті температура може піднятися до 25°.

Щодо прогнозу погоди на 29 квітня по Київській області, то тут очікується невелика хмарність без опадів. Вітер дме північно-східним напрямом зі швидкістю 7-10 м/с. Температурний режим також варіюватиметься: вночі температура становитиме від 4 до 9°, тоді як вдень повітря прогріється до 17-22°. У Києві вночі очікується 7-9° тепла, а вдень термометри покажуть близько 20°.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ураганний вітер, грози та спека: синоптики попередили про погоду у понеділок