facebook

Долар та євро знову закрутило: банки та обмінки змінили курс валют

Ринок не втихає!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 30 квітня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 39,6688 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 42,4972 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Долар та євро знову виросли в ціні. А все тому, що крім позитивних факторів є негативні, які впливають на ціноутворення валютного ринку сьогоднішнього дня. Серед таких факторів варто зазначити:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Становище на фронтах: затримка, що зберігається, в постачанні боєприпасів та озброєння з боку західних партнерів, призвела до того, що рф має зараз стратегічну ініціативу на полі бою та активно атакує українських захисників на багатьох ділянках фронту, руйнує українську інфраструктуру. Це не лише негативно позначається на економіці, а й психологічно тисне на учасників валютного ринку.

Проблеми, що зберігаються, з блокуванням українського агроекспорту частиною наших сусідів: це призводить до зростання вартості логістики для українських товарів та негативно впливає на всі показники економіки України. Цей чинник Нацбанк вважає одним із головних негативів для показників зовнішньої торгівлі нашої країни.

При цьому Україні доводиться активно імпортувати товари (від палива до комплектуючих для відновлення зруйнованої рф енергогенерації), що збільшує негативне сальдо торгівлі України і тисне на курс.

Тому, як і минулого тижня, ситуація наприкінці квітня – початку травня на валютному ринку залишиться складною, але повністю контрольованою Нацбанком.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Долар та євро знову закрутило: банки та обмінки змінили курс валют