facebook

Життя водіїв не буде колишнім: у МВС різко змінили всі правила – подробиці

Зручно та легко

Новий сервіс “ТалонБот” тепер забезпечує повний пошук талонів на різні послуги. Незалежно від того, чи потрібен вам талон на іспит, реєстрацію автомобіля, обмін посвідченнями або міжнародне посвідчення водія, “ТалонБот” готовий допомогти! Про це повідомили у своєму Telegram-каналі МВС.

Процес використання простий та зручний:

Перейдіть за посиланням.
Натискаєте кнопку “Поділитись номером телефону”.
Вибираєте необхідну послугу.
Визначаєтеся з регіоном та сервісним центром МВС.
І найцікавіше – якщо в системі є вільний талон, “ТалонБот” автоматично відправляє повідомлення кожні 10 хвилин у телеграм. Це означає, що ви завжди будете в курсі доступних можливостей.

Після отримання повідомлення просто переходьте в електронний запис, реєструєтесь та берете свій талон. Тепер процес запису на потрібні послуги став ще простішим та зручнішим завдяки “ТалонБот”!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Новий сервіс “ТалонБот” забезпечує швидкий та зручний доступ до талонів на різні послуги, такі як іспити, реєстрація автомобілів та обмін посвідчень. Простий процес використання включає вибір потрібної послуги та регіону, після чого система автоматично надсилає повідомлення кожні 10 хвилин, якщо доступний вільний талон. Це дозволяє користувачам завжди бути в курсі доступних можливостей та записатися у потрібний час.

Сервіс “ТалонБот” покликаний полегшити життя громадянам, зробивши процес отримання державних послуг більш зручним та прозорим. Більше нема потреби витрачати дорогоцінний час на поїздки у відділення чи очікування у чергах – тепер усі ваші записи легко та швидко доступні в одному місці.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Життя водіїв не буде колишнім: у МВС різко змінили всі правила – подробиці