facebook

В Україні для водіїв хочуть ввести новий штраф до 17 000 гривень: за що каратимуть

В Україні найближчим часом може з’явитися новий автомобільний штраф. До Верховної Ради внесено на розгляд відповідний документ. Причому карати народні депутати пропонують водіїв вкрай суворо – до 17 тисяч гривень. За що вже скоро можна буде отримати таке покарання?

Як підкреслюють автори законопроєкту, подібні стягнення слід застосовувати до автомобілістів, які дрифтують у межах населених пунктів. Звертається увага на зростання кількості нещасних випадків за участю таких транспортних засобів. Водії, які хизуються своїми навичками дрифту, не тільки порушують громадський спокій, а й загрожують безпеці оточуючих.

Пропонується карати дрифтерів штрафом у 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 гривень. При повторному порушенні сума стягнення може зрости вдвічі. Експерти звертають увагу, що відповідні поправки до законодавства давно назріли, однак законодавцям слід розмежувати відповідальність за навмисний дрифт від ненавмисних пробуксовувань через технічні несправності автомобіля.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Україні для водіїв хочуть ввести новий штраф до 17 000 гривень: за що каратимуть