facebook

Водії далекобійники це повинні знати: прикордонники вже розповіли, що чекає на кордоні

До цього слід бути готовими.

Нещодавні протести водіїв-дальнобійників, які призвели до часткового перекриття траси Київ-Одеса у суботу, 18 травня, можливо, вплинули на рішення щодо посилення перевірки водіїв на прикордонних переходах, як повідомляють «ФАКТИ».

Заява, зроблена спікером ДПСУ Андрієм Демченком під час телемарафону 19 травня, передбачає потенційний зсув у політиці. Він зазначив, що Державна прикордонна служба України більше не перевіряє документи військового обліку водіїв, які здійснюють міжнародні перевезення.

Демченко уточнив, що наразі жодних змін у порядку перетину кордону для водіїв не відбулося. Особи, включені до системи «Шлях», які мають необхідні дозволи та накази, як і раніше, мають можливість перетинати кордон відповідно до існуючих правил.

Крім того, спікер виділив категорії осіб, які наразі звільнені від перевірки військових документів. До них відносяться люди з обмеженими можливостями та їх супроводжуючі, особи, які займаються гуманітарними перевезеннями, залізничні співробітники, особи, які працюють в авіаційному та морському секторах, а також певний персонал, який обіймає певні посади.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Водії далекобійники це повинні знати: прикордонники вже розповіли, що чекає на кордоні