facebook

Вліплять штраф 3400 грн: краще зараз перевірте свої права та техпаспорт – у чому підступ

Корисна інформація

Водіїв оштрафують за першої ж зупинки
Попри те, що здавши на права і отримавши певну категорію, водії з упевненістю керують транспортним засобом, на них може чекати несподівана каверза, за яку доведеться заплатити чималу суму. Про популярне і дороге порушення пише портал Твоя машина.

Часто водії, самі того не підозрюючи, порушують ПДР, користуючись транспортними засобами, категорії яких не вказані у посвідченні водія.

Так, наприклад, водій, який одержав категорію “А”, може за незнанням пересісти на скутер або мопед, вважаючи, що “менша” категорія для нього доступна за умовчанням. Або в іншому випадку, маючи відкриту категорію “С”, водій помилково може пересісти на транспорт масою понад 7400 кг і отримати за це покарання у вигляді штрафу.

Тому водіям варто уважно стежити за інформацією, зазначеною у своїх посвідченнях водія та техпаспортах. Юристи попереджають, що керування транспортним засобом, який належить до категорії, не відкритої у посвідченні водія, тягне за собою адміністративну відповідальність. Тобто за першої ж зупинки та перевірки документів водія можуть оштрафувати на 3400 гривень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто нагадати, що для керування транспортними засобами у посвідченні водія повинна стояти відмітка про отримання відповідної категорії. Таку відмітку можна отримати, склавши теоретичні та практичні іспити у місцевих центрах МВС.

Крім цього, транспортний засіб має пройти обов’язкову процедуру реєстрації у центрах відомства та отримати номерні знаки.

Щоб отримати категорію на право керування транспортним засобом, необхідно:

вивчити теорію самостійно чи пройти відповідний теоретичний курс у автошколі;
скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС;
пройти практичний курс навчання у автошколі;
скласти практичний іспит у сервісному центрі МВС.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Вліплять штраф 3400 грн: краще зараз перевірте свої права та техпаспорт – у чому підступ