facebook

Водіям бути напоготові: поліція одразу ж вліпить 510 грн за “популярне” порушення

Подробиці

Безпека на дорозі є однією з найважливіших аспектів дорожнього руху. Одним з ключових елементів безпечного водіння є уникнення відволікання під час керування автомобілем. Одним із способів уникнення цього є відмова від користування гаджетами під час їзди.

Про це повідомляє Телеграм – канал Патрульна поліція Києва.

Згідно з пунктом 2.9 (д) Правил дорожнього руху України, водієві забороняється під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руках. Це важливе правило спрямоване на забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху та попередження аварійних ситуацій.

Наслідком порушення цього правила може бути не лише штраф у розмірі 510 гривень, передбачений за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, але й серйозна загроза для безпеки усіх учасників дорожнього руху.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для уникнення цих ризиків, дозволяється використовувати засоби зв’язку за допомогою спеціальної гарнітури, що дозволяє вести розмови без відволікання від керування автомобілем. Це дозволяє водіям зберігати концентрацію на дорозі та забезпечує безпечну їзду для всіх.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Водіям бути напоготові: поліція одразу ж вліпить 510 грн за “популярне” порушення