facebook

Стосується кожного водія: у МВС повідомили про заміну прав та документів на машини

Що потрібно зробити

Водії можуть вибрати будь-який зручний спосіб обміну документів
Деякі українські водії, які користуються електронними варіантами посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу без пластикового бланка, вважають, що в сервісних центрах МВС можна буде роздрукувати ці документи. Як пояснили у телеграм-каналі головного сервісного центру відомства, така послуга не надається.

Повідомляється, що водії можуть використовувати електронний варіант документів у додатку Дія як повноцінну альтернативу пластиковим документам. Але такий формат використання посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу доступний поки що тільки в межах України та за кордоном не діє.

“Е-документ – це лише електронна відповідність з окремою серією та номером. Тому роздрукувати його на пластиці неможливо”, – зазначили в МВС.

Тому для тих, хто захоче обміняти е-документи на пластикові аналоги, необхідно вибрати один зі зручних способів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щоб обміняти е-посвідчення водія, варто замовити послугу:

офлайн у будь-якому зручному сервісному центрі МВС, надавши необхідні документи;
онлайн через Кабінет водія;
онлайн через додаток “Дія”.
При зверненні до сервісного центру МВС потрібно мати при собі паспорт з позначкою про місце реєстрації проживання, довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків, показати посвідчення в Дії та сплатити послугу обміну посвідчення та вартість бланка. Це коштуватиме орієнтовно 572 гривні.

Щоб обміняти е-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на пластикове, потрібно звернутися до будь-якого зручного сервісного центру МВС, взяти талон на перереєстрацію транспортного засобу та оформити нове свідоцтво, пред’явивши паспорт з позначкою про місце реєстрації проживання, довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у додатку “Дія”. Після цього сплатити вартість послуги, це близько 836 гривень.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Стосується кожного водія: у МВС повідомили про заміну прав та документів на машини