facebook

Багато чоловіків досі не можуть у це повірити: когось раптово позбавили броні від мобілізації

Ось це рішення.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка встановлює ліміт бронь від мобілізації для співробітників ДСНС та інших державних органів на рівні не більше 50%.

Це рішення, як повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, насамперед стосується співробітників Нацполіції, прокуратури, Бюро економічної безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Служби судової безпеки, судів, судових установ та органів досудового розслідування, як пише «finance».

Раніше петиція з вимогою повної відмови від мобілізації для всього особового складу ДСНС зібрала понад 25 тисяч підписів, тоді як аналогічна петиція для співробітників Нацполіції не набрала необхідної кількості голосів.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію, який закріплює право на броню для окремих категорій держслужбовців, у тому числі категорій “А”, “Б” та “В”. Закон також передбачає, що резервувати можуть не більше ніж 50% військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім зазначених державних службовців, відстрочку від мобілізації можуть також отримати:

Співробітники Національної поліції, НАБУ, Державного бюро розслідувань, прокуратури, Служби економічної безпеки, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, Служби судової безпеки та інших правоохоронних органів.

Працівники підприємств, установ та організацій, що виконують мобілізаційні завдання.

Працівники мають важливе значення для армії, економіки або потреб населення.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Багато чоловіків досі не можуть у це повірити: когось раптово позбавили броні від мобілізації