facebook

Позбудьтесь цих 9 звичок, щоб досягнути успіху вже в цьому році

Всі ми хочемо стати успішними, але не кожен з нас зважає на просту істину: інколи заради успіху потрібно від чогось відмовитись. Не знаєте від чого? Все просто, адже йдеться про звички, які дуже часто стоять на шляху до досягнення вершин.

Кожен для себе самого є і найкращим другом, і найлютішим ворогом. Всі ми час від часу не віримо у власну здатність завоювати світ та зробити його кращим, сумніваємось у власній важливості, зволікаємо та робимо непотрібні витрати. Але кожен з нас може зробити 2017 рік кращим за всі попередні: для цього потрібно просто позбутись кількох неприємних звичок.

1. Позбудьтесь відчуття, що хтось перед вами в боргу

Так, ви людина з унікальною комбінацією знань та навиків, але це ще не означає, що світ вам заборгував. Якщо ви прагнете досягнути успіху, то повинні добитись його. Вам потрібні нові клієнти чи щоб ваша компанія фігурувала у великій публікації?  Почніть нарешті щось робити, щоб це стало реальністю.

2. Припиніть робити все самотужки

Не потрібно все робити самому. Ви можете попросити поради чи допомоги або ж найняти помічника. У вас є друзі та колеги-підприємці, які завжди раді допомогти вам. І не важливо — роблять вони це через те, що колись ви їх виручили, чи тому, що хочуть побачити ваші досягнення. Вести бізнес — складна справа, не потрібно її робити ще складнішою.

3. Не намагайтесь бути ідеальною людиною

Кожен з нас рано чи пізно стикається в житті з невдачами. Успіху досягає той, хто, незважаючи на всі падіння, знаходить в собі силу піднятись і йти далі. Постійні намагання бути людиною, яка ніколи не помиляється, захищатимуть вас від помилок, але саме вони потрібні для того, щоб досягнути успіху.

4. Не потрібно порівнювати себе з іншими

Успішні люди завжди надихають інших. Їхнє життя може бути дорожньою картою, яка допоможе вам уникнути аналогічних промахів, що можуть стати на шляху до успіху. Однак ви не повинні постійно дивитись на них і картати себе за те, що не настільки успішні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Їхня дорога теж не була легкою, тому якщо ви сфокусуєтесь на уроках, які можете взяти з чужого життя, замість того, щоб постійно думати про те, ким ці люди є зараз, ви теж зможете багато чого досягнути в житті.

5. Припиніть зволікати

В кожній роботі є щось таке, чого не хочеться робити. От, наприклад, електронне листування або удосконалення сайту. Але кожен крок важливий по-своєму, і його потрібно виконувати. Тому припиніть зволікати, щоб досягнути поставленої цілі.

6. Припиніть бути непідготовленим

Можливо, ви зазвичай непідготовлені через свою самовпевненість або зволікання, але це не має значення, бо в будь-якому випадку такі дії можуть зруйнувати вашу репутацію.

Неважливо наскільки ви впевнені у своїх знаннях, ви завжди повинні бути добре підготовленими до зустрічі, переговорів і т.д. Завжди продумуйте “план Б” і “найгірший розвиток подій”. Вони вам не потрібні, але ви будете раді, якщо вони знадобляться і все ж таки будуть у вас.

7. Припиніть скаржитись

Постійні нарікання не лише втомлюють, але й відштовхують від вас людей, які могли б допомогти або хотіли працювати з вами. Якщо все, що ви робите, — це скаржитесь, одного разу ви можете не помітити хорошої можливості для вашого бізнесу. Ви будете настільки зосереджені на негативі, що не будете цінувати те, що у вас вже є. Якщо щось не так, виправте це, але не скаржтесь.

8. Не потрібно купувати речі, які насправді вам непотрібні

Купувати нові речі завжди весело, але зосереджуватись потрібно на тому, щоб витрачати гроші з користю, зокрема, на те, що наблизить вас до мрії. Окрім цього, ви можете відкладати їх на чорний день — рано чи пізно і він настане.

9. Припиніть думати, що ви ще не готові

Ніхто ніколи не буває готовий до визначних подій в його житті — щоб почати свою справу, завести дитину і т.д. Вам просто потрібно з’ясувати, чого ви хочете, і як цього досягнути. Не чекайте ідеального моменту, дійте негайно!

Пам’ятайте, багато речей можуть стояти на вашому шляху до досягнення успіху, але не дозволяйте їм контролювати вас. Просто позбудьтесь цих шкідливих звичок, і впевнено крокуйте до своєї мрії!

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Позбудьтесь цих 9 звичок, щоб досягнути успіху вже в цьому році