facebook

“Очікують на 6 млн чоловіків, названо ознаки потенційно мобілізованих”: цих людей заберуть у ТЦК, повістки і бронювання

Депутат Дмитро Наталуха висловився про бронювання, вказавши, що військові потреби нероздільні з економікою. І без економіки, яка працює, “нам не перемогти”.

Як інформує “ТСН”, мобілізаційний потенціал в Україні становить щонайменше 5-6 млн чоловіків. Однак від ЗСУ немає запиту на мобілізацію їх усіх.

Про це нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха повідомив у Мережі.

“За різними оцінками (як нашими, так і в ЗМІ) в Україні мобілізаційний потенціал становить мінімум 5-6 млн чоловіків. Чи був у нас запит на мобілізацію їх всіх? – Ні. Відповідно, стоїть питання щодо того, хто не має бути мобілізований”, – йдеться в заяві народного обранця.

Він також вказав, що голосував за закон про мобілізацію, тому що це був запит військових. За словами Наталухи, всі запити армії були виконані, водночас звернувши увагу, що військові потреби нероздільні з економікою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Ця війна – війна людських ресурсів проти ефективності. Ефективність економіки – одна з її складових. Без працюючої економіки нам не перемогти. Звісно, можна сказати, що інженер-конструктор куди важливіший у ролі штурмовика, ніж розробник передового оборонного стартапу (так, це реальний приклад), але це буде брехнею”, – йдеться в дописі нардепа.

Він пояснив, що “ніхто не збирається бронювати 100% чоловіків”, і вказав, що “це неможливо навіть технічно”.

“Та і мета – не врятувати всіх від війни, а передбачити безперебійну роботу лише критичних працівників. Мова йде лише про певний відсоток”, – додав Наталуха.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Очікують на 6 млн чоловіків, названо ознаки потенційно мобілізованих”: цих людей заберуть у ТЦК, повістки і бронювання