facebook

Потужні зливи, град та шквали: Україну накриває дуже сильний шторм

Температура комфортна!

За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 15 червня, грозові дощі, місцями навіть дуже сильні зливи, шквали та град. Вони найбільш ймовірні у південній частині (окрім Одещини), у східних областях, а також зачепить центр, окрім Вінниччини.

Циклон буде крутитися, вивертатися на схід, а потім на північ – отже ще під його вплив потраплять і північні області України. І лише західна частина, Одещина та Вінниччина опиняться під впливом смуги високого атмосферного тиску,. А це означає, що в цій частині України утримається погода без опадів.

Температура повітря найближчими днями в Україні абсолютно комфортна. У денні години передбачається в більшості областей в межах +20 – +26 градусів. У момент дощів, щоправда, буде зниження до +17 – +19 градусів. на Луганщині +27 – +30.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Києві завтра, 15 чевня, пройдуть періодичні дощі, місцями з грозами. Максимальна температура повітря вихідними буде невисокою: +20 – +22 градуси. А у момент дощів зниження зафіксується до +17 – +20 градусів.

Отже, найближчими вихідними сухо та переважно сонячно буде на заході України, на Одещині та Вінниччині. А на решті нашої території – дощі та й дощі періодично.

З понеділка, з 17 червня, температура повітря в Україні почне підвищуватися, повернеться спека.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Потужні зливи, град та шквали: Україну накриває дуже сильний шторм