facebook

У ПФУ дали “добро”: пенсіонерам дозволили отримувати на 570 грн більше – щомісячно

Хто отримає доплату

Деякі пенсіонери отримають непогану надбавку до пенсії
В Україні 10,1 млн пенсіонерів, частина з яких отримують не лише пенсію від Пенсійного Фонду, а й претендують на збільшення суми основної виплати залежно від віку. До такої категорії належать пенсіонери від 70 років і вище, їм належить доплата від 300 до 570 грн, пише ZNAJ.UA.

Пенсійна реформа, що діє, передбачає виплату надбавок до основної пенсії для осіб, які переступили 70-річний рубіж. Так, мінімальна сума надбавки належить у віці від 70 до 74 років і становить 300 гривень.

Якщо пенсіонеру виповнилося 75 років, то до досягнення ним 79 років він отримуватиме додатково 456 гривень до пенсії.

Вже після 80 років особам пенсійного віку нараховується надбавка на суму 570 гривень. Варто зазначити, що збільшення до пенсії не підсумовуються при досягненні певного віку, а підвищуються. Тобто якщо пенсіонер у 74 роки отримував до пенсії додатково 300 гривень, то у 75 років Пенсійний фонд України нараховуватиме вже 456 гривень, а не 756.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Такі доплати до пенсії люди похилого віку зможу отримувати з місяця, коли має день народження. При цьому додаткового звернення до органів Пенсійного фонду не знадобляться – надбавку нарахують автоматично. Водночас, без надбавки за віком залишаться ті громадяни, які отримують високі пенсії. Максимальний розмір пенсії для нарахування додаткових коштів на сьогодні – 10 340,35 гривень.

Варто зазначити, що в Україні з усієї кількості пенсіонерів 2,72 млн осіб, або 26,84%, отримують пенсію до 3000 грн, ще 1,7 млн осіб, це 17,2%, нараховується виплата у розмірі від 3 до 4 тисяч гривень. Таким чином, 44% громадян пенсійного віку мають місячний дохід від ПФУ у розмірі до 4 тисяч гривень.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У ПФУ дали “добро”: пенсіонерам дозволили отримувати на 570 грн більше – щомісячно