facebook

Заброньованих чоловіків побільшає: Кабмін різко збільшив норми

Деталі

Обсяги бронювання від мобілізації в Україні зростуть
Міжвідомча робоча група, яка займається організацією мобілізації військовозобов’язаних держслужбовців та співробітників держпідприємств, одержала дозвіл уряду на збільшення обсягів бронювання шляхом подання на розгляд до Міноборони відповідних списків. Про це пише Бізнес-Цензор.

На засіданні Кабміну у вівторок, 2 липня, було ухвалено рішення про розширення списків для бронювання від мобілізації тих держслужбовців та працівників держпідприємств, які є військовозобов’язаними, надавши ці повноваження Міжвідомчій робочій групі.

Крім цього, уряд вніс зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами та організаціями.

Таким чином, Міжвідомча робоча група отримала можливість розширювати обсяги бронювання працівників, формуючи відповідні пропозиції, які надсилатимуться Міністру оборони України. Але водночас лише міністр має повноваження приймати остаточне рішення щодо пропозицій Міжвідомчої робочої групи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Згідно з постановою Кабміну №707 від 18 червня Міжвідомчу робочу групу створено для того, щоб сприяти координації дій органів виконавчої влади, їх територіальних органів (підрозділів), підприємств, установ та організацій з питань взаємодії з ТЦК та СП щодо оповіщення та призову військовозобов’язаних громадян, які працюють в органах виконавчої влади, їх територіальних органах (підрозділах), на підприємствах, в установах та організаціях.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Заброньованих чоловіків побільшає: Кабмін різко збільшив норми