facebook

Дослідження медиків: що провокує гастрит і рак шлунка

Гастрит – це запалення слизової оболонки шлунка. Хвороба не щадить ні дітей, ні людей похилого віку. У чому ж її причина?

Ви чули що-небудь про хелікобактер? Це дуже живуча бактерія, яку часто називають сімейною через те, що вона легко передається у колі сім’ї через посуд і поцілунки. Тому якщо вона була виявлена у кого-небудь з ваших родичів, існує велика ймовірність, що аналіз підтвердить наявність хелікобактер і в інших членів сім’ї. Крім того переносниками бактерії є і домашні улюбленці.

Крім шлунка бактерія живе в слині, нальоті на зубах і в калі. Хелікобактер була виявлена ще у другій половині XIX століття, однак вона була ретельно вивчена зовсім недавно. Завдяки дослідженню Робіна Уоррена лікарі тепер можуть стверджувати, що хелікобактер є однією їх причин гастриту. Більш того бактерія провокує онкологічні захворювання та лімфому шлунка.

Хелікобактер дає про себе знати не у всіх випадках, тому вчені закликають людей після 40 років проходити обстеження. Найбільш ефективний спосіб виявити небезпечну бактерію – зробити гастроскопію. Ще відомо про такі способи як дихальний тест і аналіз крові. Але варто розуміти, що останні два методи не забезпечать максимальну достовірність у виявленні бактерії.

При виявленні цієї бактерії ваш лікуючий лікар повинен призначити вам відповідне лікування, яке буде включати антибактеріальну терапію. Як правило, пацієнту необхідно буде пройти курс двох антибіотиків одночасно, завдяки чому вони посилюють ефект один одного. Також рекомендується прийом препаратів спрямованих на зниження рівня кислотності і гастропротекторів.

Завершивши курс терапії важливо знову записатися на прийом до фахівця. Вам обов’язково потрібно буде пройти повторне обстеження і переконатися, що лікування принесло позитивні результати, і хелікобактер був знищений.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дослідження медиків: що провокує гастрит і рак шлунка