facebook

Як кава і чай шкодить вагітним: висновки вчених

Вживання чаю або кави під час вагітності зменшує розмір майбутньої дитини. Це відбувається навіть якщо жінка вживає менше безпечного рівня цих напоїв.
Шкода кави і чаю під час вагітності

Дослідження вчених з Університетського коледжу Дубліна дало несмподіваний результат. Виявилося, що жінки, які вживають під час вагітності чай або каву, значно частіше народжують невеликих за розміром дітей.

Як кава і чай шкодить вагітним
Як кава і чай шкодить вагітним

Навіть якщо в дієту жінки входить дозування кофеїну на рівні менше 200 мг на добу, яка вважаються безпечної і є еквівалентом приблизно двох чашок розчинної кави або трьох склянок чаю, вона все одно більше ризикує зіткнутися з передчасними пологами або народити дитину з дефіцитом ваги.

Автори дослідження вважають, що кофеїн обмежує приплив крові до плаценти, що негативно впливає на ріст дитини. Свої висновки вчені зробили на основі спостережень за 941 парою матерів і дітей.

Обсяг кофеїну в раціоні матері також скорочує зростання малюка і окружність його голови. Він впливає на зменшення гестаційного віку, що визначає тривалість вагітності. Спостереження показали, що жінки, які вживали максимум кофеїну, народжували дітей, які мали вагу на 170 грам менше, в порівнянні з малюками від мам, які вживали мінімум кофеїну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Як кава і чай шкодить вагітним: висновки вчених