facebook

Продукти проти головного болю

Головний біль – неприємне явище, яке хоча б раз, але відчувала кожна доросла людина.

Причини могли бути різними: тиск, тривале перебування на холоді, травма, зневоднення. Якщо головний біль для вас – нечастий гість, то це чудово, але, якщо ви страждаєте від нього з певною регулярністю, то це вже привід зайнятися своїм здоров’ям.

Для початку уточнимо, що мігрень – неврологічне захворювання, для якого характерний тривалий або епізодичний сильний головний біль. В такому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися всі подробиці своєї проблеми, але є і те, що ви можете додатково зробити самі – вплинути на свій біль правильним раціоном харчування.

Які продукти можуть викликати головний біль

 1. Молочні продукти.
 2. Цитрусові.
 3. Арахіс.
 4. Помідори.
 5. Яблука.
 6. Цибуля.
 7. Кукурудза.
 8. Банани.
 9. Молочний шоколад.
 10. Кава.
 11. Алкоголь.

Ці продукти не під забороною, просто спробуйте мінімізувати їх вживання, щоб перевірити, чи пов’язаний ваш головний біль з їхньою кількістю.

Які продукти допоможуть полегшити головний біль

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
 1. Чорний шоколад. Він містить велику кількість магнію, який допомагає розслабляти мозок і покращує сон.
 2. Інжир. Калій у поєднанні з іншими електролітами допомагає організму боротися із запаленням. Електроліти також необхідні для боротьби із зневодненням, яке не бажане для людей з мігренню.
 3. Морква і солодка картопля містять бета-каротин та інші поживні речовини з протизапальними властивостями.
 4. Капуста кале багата на магній, який, як ми вже сказали, сприятливо бореться з мігренню.
 5. Вода. Багато хто з людей не вживають за день достатньої кількості води, а зневоднення – один з найбільш сильних тригерів для мігрені.
 6. У свій раціон також варто додати помаранчеві, жовті і зелені овочі, рис (особливо коричневий), вишні, журавлину, кленовий сироп.

Не секрет, що правильне харчування – запорука гарного здоров’я, адже хороший раціон дозволяє уникнути безлічі захворювань. Будьте уважні до себе і не провокуйте головний біль небажаними продуктами!

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Не займайтеся самолікуванням і в будь-якому випадку проконсультуйтеся з кваліфікованим медичним фахівцем перед застосуванням на практиці будь-якої інформації, поданої в статті. Редакція не гарантує які-небудь результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок використання інформації, викладеної у статті.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Продукти проти головного болю