facebook

Чоловіки! Якщо ви хочете, щоб вашу дочку любили, любіть свою дружину!

Запам’ятайте Цю просту істіну.

Для всіх чоловіків з дочками: одна думка про ті, что у Вашої маленької дівчинки є «хлопець», винна зводити вас з розуму. Прінаймні, з мамами таке відбувається постійно, пише Love What Matters.

Ця маленька принцеса вагою три з половиною кілограми, яку ви привезли додому 7 років тому, ймовірно, в найближчі пару років буде «закохана», а через кілька років і зовсім знайде собі другу половинку. Це жахливо, чи не так?

Гарна новина полягає в тому, що ви можете показати їй, чого вона заслуговує від чоловіка.

Відносини і шлюби важкі, і це правда, яку одного разу вивчить ваша дочка. Вони кидають виклик всім людям, включаючи добросердих і доброзичливих.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Краще (і, мабуть, найважче), що ви можете зробити для своєї дочки, – це змоделювати для неї те, як слід поводитися з жінкою.

Вам потрібно любити свою дружину так, як ви хочете, щоб любили вашу дочку.

Юні дівчата вразливі і, на жаль, з фільмів, телевізійних шоу, журналів, соціальних мереж і від своїх друзів вони дізнаються, як виглядає і звучить любов – або вони вважають, що дізнаються.

Більш ймовірно, проте, що той, кого вона спочатку зустріне, буде дуже далекий від «справжньої» і «правильної» любові.

Ви і тільки ви можете боротися з цим – добре ставитися до її матері і сильно любити її.

Все починається вдома – з вас і вашої дружини. Сьогодні і завжди поважайте свою дружину. Тримайте її за руку при кожному зручному випадку і цілуйте її.

Посміхайтеся їй. Встановіть зоровий контакт. Коли вона каже, слухайте уважно. Відкрийте їй двері. Надайте їй впевненості в собі. Хваліть її за досягнення.

Заохочуйте її, коли вона цього потребує. Співчувайте їй, коли вона шукає підтримки. Відправляйтеся з нею в пригоди. Скажіть їй, що вона красива, всередині і зовні, і говоріть це часто.

Ваша дочка более чем любити свою матір, вона в захваті від неї. Зв’язок между матір’ю и дочкою настолько сильним, что матері та їхні дочки, як правило, живуть паралельно життям. І ваше розуміння цього поможет вам прийти до усвідомлення:

Ваші стосунки з дружиною – це набагато более, чем просто ві и вона.

Найбільший подарунок, Який батько может дати життя без дочці – це любов до ее матері.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чоловіки! Якщо ви хочете, щоб вашу дочку любили, любіть свою дружину!